Selecteer een pagina

Vacature doktersassistente huisartsenpraktijk Waalfront

Een kleinschalige, moderne praktijk in het hart van de wijk Nijmegen West.

 

Per direct zijn we op zoek naar een doktersassistente die ons team komt versterken.

Uren en dagen in overleg.

 

Onze praktijk

We zijn op zoek naar een assistente ter vervanging van één van de huidige assistentes die het team gaat verlaten.

Wij zijn een nieuwe, jonge en moderne praktijk. In februari 2018 is onze praktijk gestart.
Ons team bestaat uit 2 huisartsen, 2 doktersassistentes, een POH-GGZ en een POH-somatiek. We zijn een jong en gezellig team om mee samen te werken!

Onze huisartsenpraktijk levert laagdrempelige, persoonlijke en betrokken zorg. We zijn een moderne praktijk. We werken o.a. veel via e-mail en e-consulten. De praktijk is gelegen op het Honigcomplex in Nijmegen. Nu nog gevestigd in een tijdelijke locatie. Ter zijne tijd zullen wij verhuizen naar een definitieve locatie elders in de wijk.

We werken met Promedico ASP

 

Wie zoeken wij?

Naast iemand voor de gebruikelijke assistentetaken zoeken wij een sociale, vriendelijke en enthousiaste assistente met ervaring, die het leuk vindt om mee te denken in hoe de praktijk verder vorm te geven.

Daarnaast zoeken we iemand die goed zelfstandig kan werken en het leuk vindt om praktijkzaken te organiseren en coördineren. Er zijn tevens mogelijkheden op termijn om te kijken naar meer overstijgende werkzaamheden en management taken. Je zult een actieve rol hebben in het opzetten van een gezondheidscentrum samen met ons, in een nog te bouwen pand.

Wij bieden

  • Een dienstverband voor bepaalde tijd met uitzicht verlenging/vaste aanstelling
  • Salaris conform CAO
  • Meewerken aan het opzetten van een gezondheidscentrum

 

Soort dienstverband

Deeltijd

 

Spreekt onze vacature je aan? Stuur dan een mail met je motivatie en CV naar info@hapwaalfront.nl.

 

Stel hier je vraag